نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی (Intersec2019)

نمایشگاه بین‌المللی اینترسک 2019 در دبی
نمایشگاه اینترسک

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی (Intersec) از ۳۰ دی الی ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه جهانی تجهیزات امنیتی، ایمنی و آتش نشانی در دبی .این رویداد سه‌روزه توسط Messe فرانکفورت برگزار می‌شود و از سوی پلیس دبی، آکادمی پلیس دبی، دفاع مدنی دبی، اداره تنظیم مقررات صنعت امنیت (SIRA) دبی حمایت می‌شود.

نمایشگاه Intersec 2019 دبی

خدمات این شرکت شامل اجاره زمین نمایشگاه، ساختمان نمایشگاه تجاری و بازاریابی، پرسنل و خدمات غذایی است.

موسسه‌ی Messe فرانکفورت یکی از برگزارکنندگان نمایشگاه های تجاری است که مقر آن در فرانکفورت آلمان قرار دارد،که امسال هم با حمایت پلیس دبی این نمایشگاه را برگزار میکند .

Intersec 2019

بازدیدکنندگان شامل تولیدکنندگان، عمده فروشان، واردکنندگان، صادرکنندگان، آژانس‌های تجاری و آژانس‌های دولتی، معماران، طراحان، پیمانکاران، شرکت‌های بیمه، بانک‌ها، هتل‌ها، شرکت‌های امنیتی و اتحادیه‌های تجاری هستند.

این نمایشگاه هفت بخش امنیت تجاری را پوشش می دهد؛ تجهیزات آتش نشانی، امنیت محیطی و فیزیکی، ایمنی و بهداشت، تجهیزات پلیسی، امنیت اطلاعات، خانه هوشمند و اتوماسیون ساختمانی.

نمایشگاه در دبی

خاورمیانه (به انگلیسی: Middle East) منطقه‌ای استراتژیک از نظر جغرافیایی و انرژی است، به‌طوری‌که ۵۶٫۶ درصد از نفت کره زمین در این منطقه وجود دارد.

به گفته تحلیلگران موسسه ی 6WResearch، بازار خاورمیانه برای تجارت و امنیت سایبری، تجهیزات آتش نشانی، راهکارهای خانه هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین، ارزشی بالغ بر 7 میلیارد دلار در سال 2018 دارند و به 16.4 میلیارد دلار در سال 2024 افزایش خواهند یافت.عربستان‌سعودی و امارات‌متحده‌عربی از کمک کنندگان کلیدی هستند که در حال حاضر تقریباً ۶۰ درصد از بازار را تشکیل می‌دهند.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم

 شیخ محمد بن راشد آل مکتوم نخست‌وزیرو نایب رئیس امارات متحده عربی و   همچنین حاکم دبی است.از او به عنوان «معمار دبی نوین» یاد می‌شود.

طبق گفته ی راشد المطروشی رئیس دفاع مدنی دبی، امروزه امارات متحده عربی به عنوان نقطه عطفی برای پذیرش آخرین استانداردهای بین المللی و فناوری ها در جهان تبدیل شده است. او همچنین اظهار کرد که دبی از هیچ تلاشی برای معرفی آخرین فن آوری های امنیتی برای افزایش ایمنی و رفاه شهروندان، ساکنان و بازدیدکنندگان دریغ نمی کند.
در نتیجه Intersec در بخش امنیتی، ایمنی و آتش نشانی به عنوان رهبر در منطقه تبدیل شده است و نقش اصلی آن در جمع آوری تولید کنندگان و کارشناسان پیشگام دنیا در کنار یکدیگر و همچنین افزایش امنیت منطقه ای است.

امنیت

این نمایشگاه با بیش از ١٢٠٠ غرفه دار، بزرگترین نمایشگاه در صنعت ایمنی و امنیت به حساب می آید.بازدید کنندگان از بیش از ١١٨کشور دنیا در این نمایشگاه حضور می یابند .

بیش از 150 غرفه دار در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد و کشورهای کانادا، چین، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ایتالیا، کره، پاکستان، روسیه، سنگاپور، تایوان، انگلستان و ایالات متحده آمریکا دارای غرفه های اختصاصی می باشند.

هایک ویژن در نمایشگاه دبی

تشخیص چهره در نظارت ویدئویی

بینسون ژو مدیر منطقه ای هایک ویژن یکی از بزرگترین تامین کننده های نظارت ویدئویی دنیا گفته است در سال 2019 به منطقه ی MENA یعنی شمال افریقا و خاورمیانه نگاه میکنند ،زیراکه درآمد فروش ما در پنج سال گذشته در این منطقه 40 درصد رشد داشته است .

هایک ویژن در اینترسک

 بینسون ژو میگوید : من اعتماد به نفس دارم که بگویم در طول سه سال آینده ما هنوز می‌توانیم با همان سرعت رشد کنیم، چرا که ما دائماً در فن‌آوری‌های جدید مثل ابر، داده‌های بزرگ، هوش مصنوعی، روبات‌ها و اتوماسیون خانه هوشمند سرمایه‌گذاری می‌کنیم. ژو گفت که فن‌آوری هوش مصنوعی نه تنها می‌تواند مظنونان را پیدا کند بلکه افرادی را ردیابی کند که گم شده‌اند و از دزدی و جرائم بالقوه جلوگیری می‌کنند. همچنین می‌تواند رفتار خودرو را تحلیل کرده و تخلفات رانندگی را شناسایی کند.

  بینسون ژو، ریاست هایک ویژن در بازار خاور میانه و شمال آفریقا
تشخیص چهره در Intersec
تکنولوژی تشخیص چهره (Facial recognition یا Face detection) تغییر بزرگی در دنیای نظارت تصویری ایجاد کرد.

ژو گفت: ” هوش مصنوعی دنیا را طوری تغییر می‌دهد که هیچ‌کس خوابش را نبیند. ” دوربین مدار بسته مدت‌ها است که به خاطر استفاده از آن در حین و بعد از یک رویداد شناخته شده‌است, اما توانایی هوش مصنوعی برای پیش‌بینی, حتی قبل از رویداد, ارزش آن را دارد. “

او گفت که تکنولوژی تشخیص چهره بسیار دقیق منجر به دستگیری پنج مجرم تحت تعقیب در کنسرت جان چونگ چونگ خواننده معروف شده است .

” مقامات به دلیل دوربین‌های تجسسی که در بازرسی‌های امنیتی پیش از کنسرت نصب شده‌بودند توانستند مجرمان را پیدا کنند. ” ژو توضیح داد که چگونه نرم‌افزار تشخیص چهره جدید می‌تواند تصاویر را تحلیل کرده و حضور یک چهره انسانی را شخیص دهند ، این تکنولوژی می‌تواند فرد را در عرض چند ثانیه شناسایی کند.

 

حسین سلگی
حسین سلگی
دسته‌بندی:
لینک کوتاه
برچسب‌ها
آخرین مقالات

فهرست مطالب