Search

حفاظت مشاور

ژان بقوسیان در کتاب مدرس مرجع می‌نویسد از برایان تریسی پرسیدم که چطور می‌توانم در حرفه‌ای که در آن مشغول به کار هستم پیشرفت کنم؟

– برایان تریسی به او میگوید، روزی یک ساعت در مورد صنعتی که در آن کار می‌کنید، مطالعه داشته باشید، اگر روزی پنجاه صفحه کتاب بخوانید، می‌شود هفته‌ای یک کتاب، یعنی شما در سال حدود پنجاه کتاب خوانده‌اید، این‌گونه است که شما می‌توانید در شغلتان پیشرفت کنید و درآمد بیشتری نسبت به رقبایتان داشته باشید.

در صنف ما کتاب‌های کمی نوشته شده است؛ منابع علمی کمی در اختیار ما قرار دارد و دوره‌های آموزشی محدودی برگزار می‌شود.
به همین دلیل ما در اینجا با همفکری و کمک اساتید فعال در این صنف چیزهایی را که یاد می‌گیریم، کتاب‌هایی که می‌خوانیم، فیلم‌های ارزشمندی که می‌بینیم، همایش‌هایی که شرکت می‌کنیم، مصاحبه‌هایی که با دوستان خواهیم داشت، دوره‌هایی که برگزار می‌کنیم، بازدید‌هایی که از شرکت‌ها خواهیم داشت و هرآنچه را که یاد می‌گیریم، با شما نیز به اشتراک می‌گذاریم.

سعی ما بر این خواهد بود که بدون پیش داوری و بدون وابستگی به یک برند، شخص یا سازمان به صورت مستقل و آزاد بنویسیم، نقد کنیم و با هم یاد بگیریم.

در این مسیر به کمک شما هم نیاز داریم با ما در تماس باشید.

« جوایز و افتخارات »

« گواهینامه‌ها »

نماینده‌ی طلایی مایلسایت برای سال ۲۰۲۲
نماینده‌ی طلایی مایلسایت
برای سال ۲۰۲۲
عاملیت فروش تایید شده محصولات برند HRUI
عاملیت فروش HRUI
برای سال ۱۴۰۱
لوح سپاسگذاری از حفاظت مشاور توسط کنکاش سال ۱۴۰۰
لوح سپاسگذاری کنکاش
برای سال ۱۴۰۰
نماینده طلایی مایلسایت برای سال 2021
نماینده‌ی طلایی مایلسایت
برای سال ۲۰۲۱
نماینده ورتینا برای سال 1386
نماینده‌ی ورتینا
برای سال ۱۳۸۶

« شرکای تجاری »

رسام تجارت راش

رسام تجارت راش

شرکت رسام تجارت راش (راش سیستم) از سال ۱۳۸۵ در زمینه توزیع محصولات و راه‌اندازی پروژه‌های نظارتی آغاز به فعالیت کرد و در همین راستا با بهره‌مندی از تکنولوژی روز با برندهای داهوا، HRUI، آژاکس و شیلد آماده به ارائه محصولات و خدمات در این زمینه گردید.

مایلسایت

مایلسایت

اواخر سال ۱۳۹۰ اولین نمونه‌های محصولات کمپانی Milesight توسط شرکت کنکاش وارد کشور گردید. مایلسایت توانست جایگاه مطلوبی را در سازمان‌های دولتی به خود اختصاص دهد. برند Milesight در بازار ایران در حوزه‌ی پلاک‌خوانی موفق در شب معروفیت قابل توجهی پیدا کرده است. با توجه به کارکرد مطلوب این برند در این حوزه، تعداد قابل توجهی از خودروهای متحرک ثبت تخلف راهنمایی و رانندگی در چندین استان و همچنین خودروهای متحرک کشف جرم نیروی انتظامی به دوربین‌های حرفه‌ای Milesight مجهز گردیده است.