اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها

یکی از پرکاربردترین ویژگی‌های دوربین مداربسته امکان نظارت از راه دور است. مشاهده تصاویر، مدیریت و دسترسی به دوربین‌های مداربسته از هر نقطه‌ای برای همه کاربران جالب است. علاوه بر جذابیت این موضوع، اهمیت آن نیز برای بسیاری از کاربران و مصرف‌کنندگان موجب شده است که تمامی شرکت‌های تولید کننده از این قابلیت بر روی دستگاه‌های خود بهره ببرند.

با استفاده از نرم‌افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته کاربران می‌توانند تصاویر دوربین‌های امنیتی خود را از طریق اینترنت در هر مکانی رصد کنند.

اما یکی از مشکلاتی که در این موضوع وجود دارد تعداد انبوه این اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها می‌باشد که باعث گمراهی، عدم امکان دسترسی ساده ویا دانستن اینکه دستگاه شما با چه نرم‌افزاری هماهنگی دارد است که حفاظت مشاور سعی دارد با بروز رسانی همیشگی این صفحه و برنامه‌ها باعث شود امر انتقال تصویر هرچه راحت‌تر برای شما رقم بخورد.

در این صفحه شما می‌توانید تمام اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز برای انتقال تصویر اعم از نرم‌افزارهای ویندوز (CMS) ویا اپلیکیشن‌های تلفن‌های هوشمند اندروید و آیفون برای انواع برندهای معروف و محبوب را دانلود نمایید.

همراهی شما

ما در حفاظت مشاور می‌خواهیم یک فضای جامع و کارآمد بر روی وب در موضوع دوربین‌های مداربسته و دزدگیر اماکن ایجاد نماییم و در این راه نیازمند همراهی شما هستیم؛ در نتیجه در صورت اینکه فکر می‌کنید نرم‌افزار مورد نیاز شما در این بخش وجود ندارد با ارسال یک پیام به ما این مورد رو بیان کنید تا آن نرم‌افزار را درون حفاظت مشاور قرار بدهیم.

بروزرسانی

در حال بروز رسانی این بخش می‌باشیم. بزودی تمام برنامه‌های مورد نیاز در حفاظت مشاور در دسترس خواهد بود.

فهرست برنامه‌ها
(جهت دسترسی سریع‌تر، بر روی آن‌ها ضربه بزنید.)

لوگوی برند ایمو

IMOU

Dahua

Hikvision

UNIVIEW

لینک مستقیم برای اندروید
نسخه ساده‌
لینک مستقیم برای اندروید
نسخه پیشرفته

Briton

XMEye

لینک مستقیم برای ویندوز
لینک مستقیم برای اندروید