سایت در حال تغییرات می‌باشد!
جستجو

آموزش آپگرید کردن فریمور دوربین مایلسایت

آموزش آپگرید کردن فریمور دوربین مایلسایت

فریمور دوربین

بسیاری از همکاران ما در صنف نظارت تصویری این تجربه را داشته‌اند که در مواقعی بعد از خرید یک دوربین شبکه و نصب آن با مشکلی مواجه شده باشند.

و همچنین در بسیاری از موارد این چنین بعد از گرفتن مشورت با دیگر همکاران راه حل دریافتی این گونه است که با یکبار آپگرید (آپدیت) کردن فریمور دوربین به احتمال زیاد مشکل حل شود.

ویا شاید ما می‌خواهیم که جدیدترین فریمور دوربین را بر روی آن نصب کنیم و دوربین را با جدیدترین فریمور تحویل مشتری خود بدهیم.

مایلسایت

با اینکه نام مایلسایت در چند سال اخیر بر روی زبان‌ها افتاده و شهرت پلاک‌خوانی آن بین همکاران جا افتاده است اما هنوز محتوای کامل و جامعی برای این برند در اینترنت وجود ندارد.

ما در حفاظت مشاور سعی می‌کنیم تا محتوای بروز و کاربردی را برای بازدیدکننده‌های خود تولید کنیم و از آنجایی که مدت زمانی است برخی از همکاران برای گرفتن راهنمایی بابت اینکه چگونه می‌شود فریمور دوربین مایلسایت خود را بروزرسانی کنند با ما تماس می‌گیرند.

در نتیجه ما فیلم بروزرسانی فریمور یک دوربین مداربسته مایلسایت تولید کردیم تا شما همراه گرامی حفاظت مشاور بتوانید با مشاهده‌ی آن هرچه راحت‌تر دوربین مایلسایت خود را بروزرسانی کنید.

محتوای ویدئو

مرحله اول) بررسی فریمور حال حاضر دوربین

مرحله دوم) دانلود فایل فریمور متناسب با دوربین از سایت مایلسایت

مرحله سوم) بروزرسانی دوربین با استفاده از مرورگر از طریق منوی Maintenance

مرحله چهارم) بررسی تغییر فریمور دوربین

در صورت داشتن سوال ویا ابهامی می‌توانید با ما از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

موسیقی متن استفاده شده:

I’ll See You In Elysium از گروه ایرانی Crows in the Rain

آیکن حفاظت مشاور
مجتبی رشیدی
لینک کوتاه
برچسب‌ها
آخرین مقالات

فهرست مطالب